• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 19

Sepetinizde hiç ürün yok.

  Avantajlar

  KolayOto Partner Market’e hoş geldiniz!

  KolayOto Partner Market, KolayOto’nun, otomobil sahibi nihai tüketicilere, partnerleri ile birlikte sunduğu hizmet ve ürün çeşitliliğini geliştirmek amacıyla KolayOto ekibi tarafından, servis ve bayilerin acil veya kısa dönemli ürün ihtiyaçlarına özel hazırlanmış tedarikçi e-mağazasıdır.

  Siz de KolayOto Partner Market’i kullanarak, 20.000’den fazla ürün çeşidi ve 10.000lerce stoğa kolayca erişebilir, stok ve finansman maliyetlerinde tasarruf ederken müşterilerinizin ihtiyaçlarının daha büyük bölümünü karşılayabilirsiniz. KolayOto Partner Market’in yalnızca üyelerine özel sunduğu avantajlardan bazıları şunlardır:

  Ekstra İndirimler

  KolayOto Partner Market’in tüm ürünlerde geçerli, rekabetçi toptan fiyatlarına ek olarak, belirli markalarda özel adetlerin üzerinde sipariş vererek ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz!

  Ekstra indirim oranları, ürünlerin toplu alımlarındaki nakliyat ve finansman maliyetlerinde sağlanılan verimlilik ile karşılanmaktadır. Dolayısıyla dönemsel kampanyalar değil, her siparişinizde geçerli avantajlardır.

  Ekstra indirimlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

  Ödül Prim Sistemi

  KolayOto Partner Market’den vereceğiniz tüm siparişleriniz için, sipariş tutarınızın %1’i tutarında ödül primi anında kazanırsınız.

  Ödül primlerinizi dilediğiniz zaman KolayOto Tedarikçi’de vereceğiniz siparişlerde kullanabilirsiniz.

  Peşin Fiyatına 4 Taksit

  KolayOto Partner Market’ten vereceğiniz tüm siparişlerinizde, peşin fiyatına 4 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

  Peşin Fiyatına 4 Taksit Bonus, world, cardFinans ve advantage özellikli tüm kredi kartları için geçerlidir. Diğer tüm kredi kartları için tek çekim ödeme geçerlidir.

  Dilerseniz banka havalesi ile ödeme kabul edilmektedir. Banka havalesi tercih edilen ödemelerde, siparişiniz banka havalesi ilgili hesaba ulaştıktan sonra işleme alınmaktadır.

  Hızlı Teslimat

  KolayOto Partner Market’ten alacağınız ürünler arasından “Hızlı Teslimat” işareti olanlar, İstanbul içerisinde aynı gün, diğer illerde ertesi gün veya en geç 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

  Teslimat bilgilerinin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

  Ücretsiz Kargo

  KolayOto Partner Market’ten alacağınız 8 adet ve üzeri siparişler Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir.

  Ücretsiz Kargo’dan faydalanmak için sepetinizdeki ürün sayısını 8’e tamamlamayı unutmayın!

  DÜNYA MARKALARI

  • Michelin Lastik Lassa Lastik
  • Pirelli Lastik Bridgestone Lastik
  • Continental Lastik Petlas Lastik
  • Mobil 1 Yağ Goodyear Lastik
  • Kumho Lastik İnci Akü
  • Dunlop Lastik Formula Lastik